Kadra

 

 

mgr Małgorzata Halwa-­Zderkiewicz

Dyrektor szkoły

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, magister pedagogiki specjalnej oraz pedagogiki ogólnej. Ukończyła również studia podyplomowe z surdopedagogiki. Posiada kwalifikacje do nauczania dzieci dwujęzycznych oraz uprawnienia do prowadzenia zajęć w języku migowym.
W ciągu kilkunastu lat pracy zawodowej przeszła wszystkie szczeble edukacji, od nauczania w przedszkolu, przez szkołę podstawową, zawodową i średnią po zajęcia ze słuchaczami uczelni wyższej.

Od sześciu lat zaangażowana w działania na rzecz propagowania poprawności językowej oraz wiedzy o kulturze i historii Polski wśród dzieci polskich w Limerick.

Prywatnie mama Zuzi i Antosia. Miłośniczka polskiej literatury współczesnej.

 

 

 Monika Marendowska

wicedyrektor szkoły

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie na Kierunku Pedagogika.
Od jedenastu lat w Irlandii, tutaj pogłębiała swoja wiedzę i podnosiła kwalifikacje zawodowe. Ukończyła kurs Childcare Worker, fetac level 6 oraz Supervisor Management, fetac level 6.

Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z małymi dziećmi zdobyte w irlandzkim przedszkolu. Charakteryzują ją dynamiczność, spontaniczność i kreatywność.
Wspaniale czuje się w pracy z małymi dziećmi jak również ze starszymi.

Prywatnie żona i mam dwójki wspaniałych dzieci Wiktora i Nikoli.

 

 

 

Danuta Linowska

Wychowawca- nauczyciel zerówki, 

Absolwentka Kujawsko – Pomorskiej Szkoły Wyższej.

Posiada dyplom z Pedagogiki resocjalizacyjnej o profilu społecznym.

Prywatnie mama Michalinki, Aleksandry i Alicji

Trenuje sztuki walki-taekwondo.

Sportsmenka z zamiłowania uprawia: piłkę siatkową, tenis stołowy, piłkę nożną halową oraz lekkoatletykę.

Miłośniczka zwierząt i literatury.

 

 

Zuzanna Kosior
Absolwenta zespołu Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku. Obecnie studentka Lingwistyki i Hiszpańskiego na University of Limerick.
Przez pół roku odbyła praktyki nauczania języka angielskiego w Argentynie z dziećmi w wieku od 6 do 18 lat. Przez 2 lata była liderem zastępu harcerskiego dzieci w wieku licealnnym oraz przez 3 lata była przyboczną drużyny harcerskiej w Polsce. Przez rok w Polsce prowadziła zajęcia teatralne w świetlicy. Dodatkowo przez półtora roku pracowała w sobotniej polskiej szkole jako asystent nauczyciela w grupach przedszkolnych. Prowadziła również kurs język polskiego.
Sonia Mocha
Z wykształcenia socjolog, trener rozwoju osobistego. Z pasji dziennikarka i trenerka dziecięca.Ukończyła Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Aktywna działaczka dla polskiej społeczności na Wyspach. Organizatorka konferencji i wywiadów z dziedziny rozwoju osobistego i zdrowia z gwiazdami polskiego biznesu, autorami książek oraz podróżnikami. Inspiratorka kobiet i twórca „Kobiecego Instytutu Rozwoju”. Autorka książki „Ananasowa Wyspa Szczęścia” na rzecz projektu ” Przekroczyć Granice” dedykowanej na rzecz dzieci chorych na nowotwory. Promotorka oraz pomysłodawczyni innowacyjnego programu dla dzieci – Turkusowa Akademia promująca coaching dziecięcy. Organizatorka i twórca wielu warsztatów coachingowych. Autorka jednego z rozdziałów książki o relacjach matka-córka.
Na co dzień spełniona kobieta, mama, żona, miłośniczka książek, teatrów i podróży.